Meist

Kui sa oled väsinud oma tavapärastest treeningutest, siis on viimane aeg midagi uut, hasartset, huvitavat ja vajalikku proovida. Praegusel ajal me peame olema tugevad ja enesekindlad ning oskama enda eest seista, samas tehes seda rahulikult ja mõistlikult. Kõike seda saab omandada POKSI JA FITNESS-POKSI trennides. 

Meie klubi poksi ja fitness-poksi trennide eesmärgiks on kõigepealt enese tundma õppimine, tehes kindlaks oma nõrkused ning püüdes need muuta tugevusteks.  Meie trennid on suunatud inimese kui terviku arendamisele, keskendudes nii inimese füüsilisele, vaimsele  kui ka intellektuaalsele potentsiaalile. Võistluste ajal  peab poksija võimalikult  kiiresti ja täpselt lahendama erinevaid taktikalisi probleeme, mis sõltuvad otseselt psühholoogiliste protsesside (tähelepanu, mälu, mõtlemine jne) kiirusest ja tõhususest.

Poks on kõige raskem spordiala, mis nõuab kõrgendatud vastupidavust, jõudu, kiirust, koordinatsiooni, painduvust ja psühholoogilist stabiilsust. Poks on raskem kui jalgpall, jäähoki, ujumine ning kindlasti keerulisem sellest, mida teile pakutakse fitness-klubides. Me õpetame teile kõike – ka siis, kui te pole kunagi poksikindaid näinud.

 

Te ei saa kiiremaks jõusaalis, Te ei karasta iseloomu steppaeroobikas, Te ei õpi vastast tundma joogas, SEDA SAAB POKSI TREENINGUTEST.